sobota, 3 września 2016

Zniewolone dzieciństwo

Skala instytucjonalnego krzywdzenia dzieci jest niewyobrażalna! To, co dzieje się po sądowym orzeczeniu umieszczenia dziecka - osoby nieletniej nie potrafiącej bronić się przed instytucjonalnym terrorem dokonywanym przez przestępców w "białych kołnierzykach" - przypomina najbardziej drastyczne filmy klasyki horroru. 
Oczywiście nie wszyscy podejmujący decyzje o losie dziecka lub dzieci - to sadyści ale w ogromnej liczbie dochodzi do tego, że nikt nie kontroluje wynaturzenia osób mających instytucjonalny wpływ na los dziecka pozbawionego bardzo często podstępnie domu, rodziców i poczucia bezpieczeństwa.

Najgorsze jest to, że pojawiają się karierowicze - nieudolni politykierzy, którzy budują na udawanym pomaganiu dzieciom i rodzinom - swoją pozycję w sferach samorządowego establiszmentu urzędniczego.

Słów krytyki nie brakuje od osób cierpiących rozłąkę, od ludzi nie mających wpływu na swoje życie bo terror instytucjonalny przytłacza potęgą i nienawiścią do losów jednostki a szczególnie losów dziecka pozbawionego instytucjonalnie ciepła rodzinnego domu. 

Biznes odbierania dzieci rodzicom w całej Polsce ale także w Unii Europejskiej ale także na świecie to biznes w państwach tak zwanych demokratycznych, gdzie sitwa dokonuje selekcji społecznych.


Polecam lekturę jakże niecodzienną. - Warto wziąć sobie notes i długopis - aby w trakcie czytania zapisywać własne myśli i spostrzeżenia. źródło:
całość do pobrania w pliku PDFPoniżej podaję link do szokującego materiału naukowego o tym, co w Austrii stało się faktem. Austria państwo wielu kontrastów i tajemnic, o których nie śniło się zbyt wielu ludziom. 


Skala instytucjonalnego krzywdzenia dzieci jest niewyobrażalna a rządy państw milczą bo przeważnie "opiekę" nad dziećmi odbieranymi rodzicom - pełnią placówki państwowe lub samorządowe ale zawsze mające na tym, co robią - niesamowity biznes, który opiera się o zapewnienie "obrotu" i dochodu tym, którzy zatrudnieni są w przemyśle krzywdzenia dzieci. 


Aby powstrzymać instytucjonalne krzywdzenie dzieci i rodziny - konieczne jest prawo stanowiące o bezwzględnej dotkliwej karze dla tego lub tych osób, które dopuszczą się celowego działania instytucjonalnego na krzywdę i szkodę dziecka i jego rodziców lub rodzica. 


Brak komentarzy: